ZADAJ PYTANIE EKSPERTOWI

Szukaj Ciekawych Ofert

oferty pracy

Jakiej pracy szukasz?
zawód, stanowisko, słowo kluczowe

Gdzie?
miejscowość lub województwo


Oferty pracy
powered by Jobrapido

.

Artykuły sponsorowane

EKO BUDOWNICTWO

Naturalne procesy biologicznego oczyszczania ścieków

Ecoportal.com.pl

Człowiek zaobserwował, że w trakcie wylewania ścieków na podłoże o odpowiedniej przepuszczalności dochodzi do namnażania odpowiednich form mikroorganizmów powodujących rozkład związków organicznych.

Poprawić efektywność energetyczną

Ecoportal.com.pl

Czy rzeczywiście polska gospodarka jest zbyt biedna i słabo rozwinięta na wdrażanie programów oszczędzania, np. zwiększania efektywności energetycznej?

Kilka słów o żarówkach Led

Ecoportal.com.pl

Żarówka led to źródło światła oparte na diodach elektroluminescencyjnych, zainstalowane w jednolitej i estetycznej obudowie pozwalającej na zamontowanie jej w oprawce przeznaczonej dla żarówek 230V.

Szwedzkie budownictwo szkieletowe

Ecoportal.com.pl

W Polsce budownictwo szkieletowe często kojarzone jest z budownictwem szkieletowym kanadyjsko-amerykańskim. Jest to oczywiście skutkiem inicjatyw podjętych przez ludzi, którym ten typ budownictwa jest najbardziej znany i z którym mieli osobisty,

Alternatywa dla drewna

Ecoportal.com.pl

Kiedy stoimy przed decyzją dotyczącą wyboru drzwi, liczy się nie tylko estetyka, ale i materiał, z którego zostały wykonane. Zanim więc udamy się do sklepu, warto zapoznać się ze znaczeniem kilku pojęć, które z pewnością znajdziemy w opisie skrzydeł drzwiowych

Materiały budowlane z odpadów

Ecoportal.com.pl

Polscy naukowcy wykorzystali materiały budowlane z odpadów - opracowali technologię, która pozwala na wykonywanie kompozytowych płyt termoizolacyjnych z wykorzystaniem odpadów pianki poliuretanowej i tworzyw sztucznych termoplastycznych.

Rekuperator – innowacyjne rozwiązanie w Twoim domu

Ecoportal.com.pl

Przed inwestorami budującymi własne domy jednorodzinne stoi obecnie duże wyzwanie w postaci licznych, innowacyjnych rozwiązań technicznych. Jedną z nich jest system rekuperacji, czyli wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła. W poniższym artykule postaramy się przybliżyć Ci tematykę nowoczesnych rozwiązań wentylacyjnych w budownictwie jednorodzinnym.