Co wiemy o kolektorach Kingspan

Próżniowe kolektory słoneczne marki Kingspan charakteryzują się ponadprzeciętną efektywnością i zaczynają swą dominację w krajach Europy Środkowej i Północnej oraz innych miejscach globu, gdzie warunki klimatyczne i nasłonecznienie nie należą do najkorzystniejszych.  

Zaawansowanie technologiczne kolektorów Thermomax – w porównaniu z kolektorami płaskimi – zapewnia roczną wydajność o około 30% wyższą w przypadku ogrzewania ciepłej wody użytkowej i o około 50% wyższą w przypadku zastosowania kolektorów słonecznych w instalacji wspomagającej centralne ogrzewanie.  

Fabryka Kingspan Solar w Irlandii Północnej jest jedną z najnowocześniejszych w branży solarnej na świecie – z całkowicie zautomatyzowanym procesem produkcyjnym, który charakteryzuje się również 12-krotną kontrolą jakościowo-techniczną każdej tuby próżniowej oraz kilkunastoma zastrzeżonymi patentami.

Wszystkie modele kolektorów Kingspan Solar posiadają aprobaty techniczne organizacji certyfikujących, zarówno europejskich, jak i amerykańskich, tym samym spełniają wymogi  i normy obowiązujące w UE.

 

Red eco

Może Ci się również spodoba