Poczuj Naturę na koncercie Kasi Nosowskiej w Och-teatrze
To nie żart primaaprilisowy. 1 kwietnia zapraszamy na wyjątkowy koncert. Przyjdź do Och-teatru i wkrocz do lasu. Przewodnikiem po tym wyjątkowym wydarzeniu będzie Ambasadorka kampanii „Natura 2000. Poczuj to!” , Katarzyna Nosowska.

